Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
Muzeum.skHľadať
 
 

Muzeum.SK

Kalendárenie

Typ akcie:
Mestské múzeum Sereď
Dátum:
14.6.2018
Do:
14.6.2018
Čas:
18:00
Popis:

Knižná novinka trnavského autora Petra Radványiho.
Prezentácia novej publikácie v Mestskom múzeu - Fándlyho fare v Seredi, vo štvrtok 14. júna 2018 o 18:00.

V Mestskom múzeu – Fándlyho fare v Seredi sa uskutoční hudobno-slovné uvedenie novej publikácie známeho trnavského speváka, hudobníka a publicistu Petra Bonza Radványiho. Novinka s názvom Kalendárenie a s vysvetľujúcim podtitulom Sprievodca kalendárnymi cestami počas celého roka približuje čitateľovi humornou formou jednotlivé kalendárne mesiace a k tomu ponúka aj autentické texty a obrázky zo starých kalendárov. V druhej časti knihy, ktorá má podobu stolového kalendára a vyšla k životnému jubileu autora, čitateľ nájde niekoľko ďalších fejtónov a spomienok na Trnavu. O peknú grafickú úpravu sa postaral Jozef Šelestiak a farebnými ilustráciami a kolážami prispela Radványiho dcéra Petra. Okrem autora budú hosťami večera vydavateľ, grafik a fotograf Jozef Šelestiak a hovorca trnavskej radnice, spisovateľ a publicista Pavol Tomašovič. V hudobnom programe vystúpi samotný autor, hudobník Peter Bonzo Radványi.
Vstup na podujatie je voľný.

Reklama

Vyberte si príjemné ubytovanie na Slovensku blízko kultúrnych pamiatok a múzeí.
Ak po obhliadke múzea budete chcieť zrelaxovať s rodinou v termálnej vode, určite si nenechajte ujsť dovolenku a ubytovanie Veľký Meder. Budete zaručene spokojný, plný elánu a života do ďalších dní.

www.AutodielyOnline24.sk

Ak sa chystáte na výlet v Čechách a baví Vás história, tipy na výlet s touto tématikou nájdete na weboch múzeá v ČR alebo hrady a zámky v ČR.

Aktuality z múzeí a galérií

Reklama

ISSN 1336-4693

TopList - od 2.4.2004

dnes je: 25.6.2018

meniny má: Olívia, Tadeáš

podrobný kalendár

facebook - Muzeum.SK

facebook - Noc múzeí a galérií

Reklama

webygroup

1376591

25.6.2018
ÚvodÚvodná stránka