Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
Muzeum.skHľadať
 
 

Muzeum.SK

Noc múzeí a galérií 2018

Typ akcie:
Múzeum špeciálneho školstva v Levoči
Dátum:
19.5.2018
Do:
19.5.2018
Čas:
12:00 - 20:00
Popis:

Prijmite pozvanie do múzea, na podujatie plné neopakovateľnej atmosféry a nezabudnuteľných zážitkov. Opäť po roku je tu Noc múzeí a galérií. Tento „sviatok“ kultúrnych stánkov oslávia aj v Múzeu špeciálneho školstva v Levoči. Hrať sa bude nadrozmerné 'Človeče, ' ale aj interaktívne vzdelávať.

Múzeum špeciálneho školstva v Levoči pripravilo na tradičnú Noc múzeí a galérií, nie tak celkom tradičný program. No veď povedzte, kedy ste si  v múzeu zahrali hru Človeče nehnevaj sa alebo sa doslova dostali do ľudského oka či ucha vďaka ich 3D modelu?

V levočskom múzeu to počas tretej májovej soboty, 19. mája 2018 bude možné. „Pre návštevníkov sme pripravili lektorované a zážitkové prehliadky našej interaktívnej expozície. Sprevádzať budeme každé dve hodiny, v čase od dvanástej do osemnástej. Ukážeme nielen originálne učebné pomôcky, reliéfne portréty významných osobností, ale aj veľa ďalšieho,“ neprezrádza úplne všetko, Štefánia Petreková, vedúca múzea.                     

Súčasťou prehliadky múzea bude aj aktuálna výstava hendikepovanej maliarky Pavlíny Csápaiovej – Triščovej, ktorá napriek hendikepu, svet okolo vníma naplno a ten jej ... Maľovaný nohami ... je plný fantázie a farieb.     

Levočské múzeum čaká na návštevníkov Noci múzeí a galérií  19. mája 2018 od 12. do 20. hodiny.

Reklama

Vyberte si príjemné ubytovanie na Slovensku blízko kultúrnych pamiatok a múzeí.
Ak po obhliadke múzea budete chcieť zrelaxovať s rodinou v termálnej vode, určite si nenechajte ujsť dovolenku a ubytovanie Veľký Meder. Budete zaručene spokojný, plný elánu a života do ďalších dní.

www.AutodielyOnline24.sk

Ak sa chystáte na výlet v Čechách a baví Vás história, tipy na výlet s touto tématikou nájdete na weboch múzeá v ČR alebo hrady a zámky v ČR.

Aktuality z múzeí a galérií

Reklama

Páči sa vám nová stránka?
 
 
92%

 
 
 
8%

 

ISSN 1336-4693

TopList - od 2.4.2004

dnes je: 23.5.2018

meniny má: Želmíra

podrobný kalendár

facebook - Muzeum.SK

facebook - Noc múzeí a galérií

Reklama

webygroup

1011480

23.5.2018
ÚvodÚvodná stránka