Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Muzeum.skHľadať
 
 

Muzeum.SK

Prebudené detaily

Typ akcie:
Dom ľudového bývania, Šaľa
Dátum:
19.3.2019
Do:
29.3.2019
Čas:
Popis:

Neopakovateľné a jedinečné detailné zábery predmetov a prebúdzajúcej sa prírody, zachytené optikou členov Klubu fotografov Terra Wag pri KS Večierka, predstaví výstava Prebudené detaily, ktorá bude otvorená od 19.3. – 29.3.2019 v priestoroch Domu ľudového bývania v Šali.

Každé ročné obdobie má svoje čaro. Vo všeobecnosti sa však asi takmer každý najviac teší na príchod jari. Oteplí sa vzduch, čuchové zmysly pohládzajú rôzne vône a oči si vychutnávajú nekonečné pohľady na prebúdzajúcu sa prírodu po dlhom zimnom spánku. Častokrát si však človek v zhone každodenných činností nevšimne detaily, ktoré nám príroda a prostredie okolo nás ponúka k zhliadnutiu. Zachytiť ich fotoaparátom a zvečniť ich na fotografie si vyžaduje množstvo času stráveného za objektívom. Členovia Klubu fotografov Terra Wag pri KS Večierka predstavia na výstave Prebudené detaily, ktorá bude otvorená od 19.3. – 29.3.2019 v priestoroch Domu ľudového bývania v Šali jedinečné a dych vyrážajúce fotografie zachytávajúce prebúdzajúcu sa prírodu a rôzne predmety v detailoch. Približne 35 nezabudnuteľných fotografií vtiahne každého do prostredia, kde boli nasnímané a navždy sa vryjú do pamäti.

Reklama

Vyberte si príjemné ubytovanie na Slovensku blízko kultúrnych pamiatok a múzeí.
Ak po obhliadke múzea budete chcieť zrelaxovať s rodinou v termálnej vode, určite si nenechajte ujsť dovolenku a ubytovanie Veľký Meder. Budete zaručene spokojný, plný elánu a života do ďalších dní.

Ak sa chystáte na výlet v Čechách a baví Vás história, tipy na výlet s touto tématikou nájdete na weboch múzeá v ČR alebo hrady a zámky v ČR.

Aktuality z múzeí a galérií

Telegraf - Spravodaj Slovenského Technického múzea

marec 2019
Slovenské technické múzeum, Košice
viac...


 

Kalendárium Tekovského múzea v Leviciach


 

Ponuka prednášok Tekovského múzea v Leviciach na rok 2019


 

Komplexná obnova hradu Krásna Hôrka dostala reálne základy, projekt napreduje

Komplexný projekt obnovy hradu Krásna Hôrka a jeho okolia, ktorý je najrozsiahlejším v histórii hrad ...viac...


 

Reklama

ISSN 1336-4693

TopList - od 2.4.2004

dnes je: 20.3.2019

meniny má: Víťazoslav, Klaudius

podrobný kalendár

facebook - Muzeum.SK

facebook - Noc múzeí a galérií

Reklama

webygroup

4628548

20.3.2019
ÚvodÚvodná stránka