Tatranská galéria v Poprade
Poprad

 

Miesto konania akcie: Tatranská galéria v Poprade, Hviezdoslavova 341/12, 058 01 Poprad

 

Dátum a čas konania akcie: 17.05.2014, 9.00 - 22.00

 

Stručná charakteristika akcie / program:


Plagát k podujatiuNávštevníci galérie budú mať možnosť počas Noci múzeí a galérií 2014 zhliadnuť stálu expozíciu Odkryté hodnoty. Vo výstavných priestoroch Elektrárne Tatranskej galérii si budú môcť pozrieť výstavu Ivana Kelly Köhlera pod názvom NEW KELLY MULTIKULTY. V novootvorenom priestore ART KLUBU Elektrárne TG je pre návštevníkov sprístupnená výstava Andreja Mišanka Neznámy – známy karikaturista.
Pre deti bude pripravený sprievodný program v podobe tvorivých dielní, ktoré budú inšpirované aktuálnymi výstavami a prispôsobené veku detských návštevníkov.
Tatranská galéria si v spolupráci s projektom Exit Musik pripravila pre záujemcov tri koncertné filmy, každý odohrávajúci sa na inom mieste v Európe: v lese vo Švédsku, v apartmáne v Paríži a v hudobnom štúdiu vo Veľkej Británii. Film SKINNSKATTEBERG od švédskeho režiséra Jespera Ganslandta predstaví tvorbu švédskeho hudobníka Erika Enockssona, nemecký hudobný skladateľ Nils Frahm, jeden z najzaujímavejších skladateľov a interpretov modernej vážnej hudby, sa predstaví v jednej časti zo série koncertných filmov Soirées de Poche a hudobná skupina 65daysofstatic z britského Sheffieldu, ktorú charakterizujú tvrdé gitarové riffy, prísna matematika a hypnotické klubové beaty, sa predstaví v jednej časti zo série The Coach Road Sessions.

 

Špecifiká akcie:

 

Vstupné:

zdarma

 

Informácie:

Tel.: 052/ 772 19 68, 0905 843 802

E-mail: tatragaleria@tatragaleria.sk, ondrusekova@tatragaleria.sk

Kontaktná osoba: PaedDr. Anna Ondrušeková

Web: www.tatragaleria.sk

 

Informácie o múzeu/galérii na Muzeum.SK

 

««« Návrat na hlavnú stranu