Malokarpatské múzeum v Pezinku
Pezinok

 

Miesto konania akcie: Malokarpatské múzeum v Pezinku, M. R. Štefánika 4, 902 01 Pezinok

 

Dátum a čas konania akcie: 17.05.2014, 18.00 - 23.00

 

Stručná charakteristika akcie / program:


Témou bude spoznávanie osobností malokarpatského regiónu netradičným spôsobom. Prostredníctvom faktov, kuloárnych informácií ale aj „zaručene pravdivých“ tvrdení návštevníkovi predostrieme, ako to naozaj bolo a ako to asi mohlo byť.
Pozrieme sa na významné historické osobnosti v novom šate a dozvieme sa, v čom boli priekopníkmi svojej doby. Predstavíme vám, ako by asi dopadlo, keby sa stretli Matej Bel a Ľudovít Štúr, alebo čo si asi myslel Banič o Vernem.Nielen oni, ale aj ďalší svetobežníci sa stretnú 17. mája 2014 v Malokarpatskom múzeu v Pezinku, aby na večierku v štýle Hollywoodu zanechali odtlačky na chodníku slávy.
Novinkou bude aj welcome drink pre dospelých, ktorý dostanú v cene vstupenky, kým detskí návštevníci odídu s drobným prekvapením.
Oblečte sa ako hollywoodske hviezdy a aktívne sa zúčastnite hviezdneho večera, vychutnajte si žiaru reflektorov a zahlasujte za najväčšiu hviezdu múzea!
Cieľom podujatia je nielen sprístupniť priestory múzea v netradičných hodinách, ale tiež podať informácie o významných ľuďoch regiónu zaujímavým spôsobom. Priblížiť históriu prostredníctvom hry a zážitku, sa pokúsime aj počas Noci múzeí a galérií.

 

Špecifiká akcie:

welcome drink, návštevníkov radi privítame oblečených v štýle hollywoodskych premiér, recepcií či večierkov

 

Vstupné:

1,50 € dospelý

 

Informácie:

Tel.: 0911 615 029

E-mail: katarina.marcisova@muzeumpezinok.sk

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Marcišová

Web: www.muzeumpezinok.sk

 

Informácie o múzeu/galérii na Muzeum.SK

 

««« Návrat na hlavnú stranu