Noc múzeí a galérií 19.05.2012 v Bratislave

 

Základné informácie / Podrobný program / Kde a ako nás nájdete - ABC

 

BratislavaGuide.com

Facebook - Noc múzeí a galérií v Bratislave

 

Leták - Podrobný program NMaG 2012 bratislavkých múzeí a galérií v PDF

 

Pri príležitosti Medzinárodného dňa múzeí sme opäť, už po ôsmy raz, pre vás pripravili jedinečnú možnosť navštíviť expozície a výstavy bratislavských múzeí a galérií. Opäť s bohatým sprievodným programom pre malých aj veľkých.

 

STAČÍ RAZ ZAPLATIŤ

Počas podujatia bude platiť do múzeí / galérií opäť jednotné, zvýhodnené vstupné, ktoré zaplatíte v prvom navštívenom múzeu či galérii a do ostatných už máte vstup zdarma. K vstupenke dostanete aj program podujatia.

 

VSTUPNÉ

1,5 € / OSOBA - za túto sumu môžete navštíviť viac ako 50 múzeí a galérií v našom hlavnom meste.

Prvou návštevou vami vybraného múzea / galérie podporíte tú inštitúciu, ktorá vám je sympatická.
Máte tak možnosť určiť si sami, ktorému múzeu / galérii poputuje príspevok z vášho vstupného.

 

ŠPECIÁLNA DOPRAVA POČAS PODUJATIA

 

Partnerom Noci múzeí a galérií 2012 je Dopravný podnik Bratislava, ktorý umožnil bezplatné cestovanie všetkými linkami MHD po celej Bratislave od 19stej hodiny do polnoci, so vstupenkou na Noc múzeí a galérií. Všetky múzeá po celej Bratislave si tak môžete vychutnať bez výdavkov na prepravu.

Spoločnosť Blue Danubue Tours zabezpečila svoje historické vláčiky, ktoré budú označené logom Noci múzeí a galérií a budú bezplatne každú celú hodinu (od 10tej do 23tej) premávať po trase
SNM Vajanského nábrežie - SNG Rázusovo nábrežie - SNM Žižkova ulica - SNM Historické múzeum Hrad

Bratislavská vodárenská spoločnosť dáva do prevádzky Historický autobus, ktorý bude premávať od 13.00 do 19.00 hod v hodinových intervaloch od budovy SNM na Vajanského nábreží k Vodárenskému múzeu, na ostrov Sihoť a späť. Prvý odchod bude od budovy SNM o 13.00 hod.

Výstavu si môžete pozrieť aj v Auto Fore Volkswagen Slovakia, ktorý pripravili dva autobusy. V pravidelných hodinových intervaloch (so štartom o 8:15 pri budove SNM a VW SK) budú premávať len na trase SNM (Vajanského nábrežie 2) smer Volkswagen Slovakia a späť. Posledný autobus od SNM smer VW SK pôjde o 14:15 hod. Posledná jazda z Volkswagen Slovakia v smere do SNM je o 17:00 hod.
Autobus bude označený logom Volkswagen Slovakia.

 

Pozývame vás stráviť nevšedný deň, večer a noc... v Bratislave.

Tešíme sa na Vás!

 

 

 

www.muzeum.sk

 

Facebook

 

Facebook BA